رئیس اداره دامپزشکی شهرستان شهریار خبرداد

پلمب ۲۸ واحد متخلف بهداشتی/ معدوم سازی بیش از ۶۰ تن فرآورده های فاسد در شهریار

بیش از ۶۰ تن فرآورده های فاسد در شهریار معدوم شد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، رئیس اداره دامپزشکی شهرستان شهریار گفت: طی ۶ ماهه ابتدای سال جاری از دو هزار و ۶۶۸ واحد صنفی در این شهرستان بازدید شد که ۲۸ واحد متخلف بهداشتی نیز پلمب شدند.

مهدی خدابخش اظهار داشت: توجه به سلامت شهروندان و اهمیت سالم توزیع کردن کالاها به مردم از مهمترین اولویت های کاری ما است.
وی ادامه داد: با توجه به بازرسی و نظارت ها از واحدهای صنفی از ابتدای سال جاری تاکنون از دو هزار و ۶۶۸ واحد صنفی در این شهرستان بازدید به عمل آمد که در جریان این بازدید ۲۸ واحد متخلف شناخته شده و به دلیل عدم رعایت موارد بهداشتی تمامی این واحدها پلمب شدند.
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان شهریار در ادامه با اشاره به اینکه برای تمامی این متهمان محرومیت از ادامه فعالیت اعمال شد، بیان داشت: در این راستا پرداخت جریمه و حبس نیز برای این افراد صادر شده است.
خدابخشی تصریح کرد: در مدت زمان مذکور همچنین تعداد ۵۸ پرونده به اداره تعزیرات و ۴۰ پرونده به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان جهت رسیدگی ارسال و احکام قضایی صادره شده است.
وی در ادامه سخنان خود از معدوم سازی بیش از ۶۰ تن فرآورده های فاسد و غیرقابل مصرف در شهریار خبر داد و گفت: نظارت بهداشتی بر کشتارگاه ها، واحدهای تولیدی و بسته بندی فرآورده های خام دامی و به ویژه مراکز عرضه از جمله وظایف حاکمیتی سازمان دامپزشکی است.
رئیس دامپزشکی شهرستان شهریار تأکید کرد: در این راستا و به منظور انجام وظایف محوله اداره دامپزشکی شهرستان شهریار با استفاده از توان عملیاتی و با همکاری سایر دستگاه ها و نهادهای مرتبط به ویژه مراجع قضایی در جهت ارتقای بهداشت عمومی و صیانت از امنیت غذایی مردم مأموریت های خود را انجام می دهد.

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.