رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شهریار خبر داد:

پلمپ تجهیزات یکی از شهرداری های شهرستان شهریار

تجهیزات تفکیک غیر اصولی و غیر مجاز زباله یکی از شهرداری های شهرستان شهریار پلمپ شد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، تجهیزات تفکیک غیر اصولی و غیر قانونی زباله یکی از شهرداری های شهرستان شهریار توسط اداره حفاظت محیط زیست این شهرستان، پلمپ شد.

فاطمه برنا رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان شهریار با اعلام این خبر گفت: متاسفانه یکی از شهرداری های شهرستان شهریار با بکارگیری تجهیزات غیر اصولی و غیر قانونی در ایام نوروز اقدام به تفکیک نامناسب زباله در محل سکوی انتقال زباله کرده است.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شهریار ادامه داد: با بررسی های به عمل آمده توسط کارشناسان این اداره از محل مذکور مشخص شد این شهرداری متخلف ضمن پراکنش زباله به محیط اطراف و ایجاد بوی نامطبوع و شیرابه زباله ها در محل های مجاور، موجب آسیب رساندن به محیط زیست شده است.

برنا افزود: این اقدام غیر اصولی و غیر قانونی موجب آلودگی و تهدید علیه بهداشت عمومی شده است که با سرعت عمل بازرسان اداره حفاظت از محیط زیست شهریار از این اقدام جلوگیری به عمل آمد.

وی اضافه کرد: کارشناسان اداره حفاظت محیط زیست شهریار همزمان با گشت و پایش نوروزی در سطح شهرستان به این شهرداری متخلف تذکر داده اما این واحد ضمن نادیده گرفتن این اخطار به فعالیت غیرمجاز خود ادامه داده بود، به همین دلیل بازرسان اداره حفاظت محیط زیست شهریار نسبت به پلمپ این شهرداری اقدام کردند.

 

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code