سردار+رحیمی

پلیس پایتخت به عنوان پلیس نمونه کشوری انتخاب شد

در جشنواره مالک اشتر که با حضور رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح برگزار شد، پلیس پایتخت به عنوان پلیس نمونه کشوری معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از افکار،  نهمین جشنواره مالک اشتر صبح امروز با حضور سر لشکر “محمد باقری” رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح، با هدف کنترل راهبردی با عنوان اشراف کلی فرماندهی برگزار شد.

بنا بر این گزارش، همه ساله آخرین وضعیت نیرو‌های مسلح مبتنی بر محور‌های اساسی، مؤلفه و شاخص‌های کنترلی از طریق سلسله مراتب فرماندهی با دستورالعمل‌ها و فرایند مشخص از دو تیپ هم تراز گردآوری و توسط کارگروه‌های کارشناسی تحلیل، ارزیابی و نتیجه به همراه راهکار‌های آمادگی و ارتقاء نیرو‌ها به محضر فرماندهی معظم کل قوا تقدیم می‌شود.

بر این اساس، نتایج حاصله از این گزارش ها، علاوه بر اینکه هر فرمانده را در رده خودش نسبت به وضعیت و عملکرد زیر مجموعه و رده‌های تحت امر مسئولیتی به اشراف می‌رساند، ترازی خواهد بود که هر سازمان و نیرو‌ها برنامه‌های خود را با آن تنظیم کرده و ضمن تعیین اولویت‌های کاری، معایب و نواقص را کشف و برای رفع آن‌ها اهتمام می‌ورزند.

این گزارش می‌افزاید، با معرفی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ به عنوان پلیس نمونه کشوری، رئیس پلیس پایتخت این موفقیت را نتیجه تلاش مجاهدانه و شبانه روزی همه کارکنان مجموعه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ خواند.

سردار رحیمی در این جشنواره اظهار داشت: فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، منویات مقام معظم رهبری و تدابیر فرمانده ناجا را سرلوحه کار خود قرار داده و مجاهدانه برای امنیت کلانشهر تهران و مبارزه با مفسدان اقتصادی، تلاش کرده و توانسته رضایت شهروندان و مقامات کشوری و لشکری را جلب کند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.