جهرم

پنجشنبه جعبه سیاه هواپیمای سقوط کرده به فرانسه ارسال می شود

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: امکانات کشور به گونه‌ای است که امکان دریافت اطلاعات از جعبه‌سیاه هواپیمایی سقوط‌کرده نیست و قرار است جعبه سیاه به فرانسه ارسال شود.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از میزان،  محمدرضا رضایی کوچی نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامیبا اشاره به جزئیات جعبه سیاه هواپیمای سقوط کرده، گفت: امکانات داخل کشور به گونه‌ای است که امکان دریافت اطلاعات از این جعبه سیاه نیست و قرار است این جعبه سیاه به فرانسه ارسال شود.

وی افزود: همچنین قرار است تیمی از ایران به همراه جعبه سیاه هواپیمای سقوط کرده، به فرانسه اعزام شوند تا این تیم بتوانند اطلاعات جعبه سیاه را استخراج کنند.

رضایی کوچی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا ما نتوانستیم در ایران اطلاعات جعبه سیاه را استخراج کنیم گفت: متأسفانه ما امکانات بررسی اطلاعات جعبه سیاه را در ایران نداشتیم.

رضایی کوچی تأکید کرد: جعبه سیاه هواپیمای سقوط کرده قرار است روز پنجشنبه به فرانسه ارسال شود؛ و قطعاً در اولین فرصت اطلاعات این جعبه سیاه استخراج خواهد شد.

وی تأکید کرد: تیمی که قرار است از ایران به همراه جعبه سیاه به فرانسه اعزام شود از سازمان هواپیمایی کشوری هستند و امیدواریم بتوانیم تا روز‌های آینده مشکل ویزای برخی از اعضای کمیسیون عمران را حل کنیم تا آن‌ها هم به همراه این تیم ایرانی به فرانسه سفر کنند.

 

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.