پیشرفت ۸۶ درصدی بیمارستان امام خمینی(ره) شهریار/ شهرستان در وضعیت هشدار کرونایی قرار دارد

فرماندار شهریار با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۸۶ درصدی پروژه بیمارستان در حال احداث امام خمینی(ره) شهریار، گفت: شهرستان شهریار با فاصله گرفتن از وضعیت قرمز کرونایی و بهبود نسبت به روزهای گذشته در وضعیت هشدار قرار دارد.


به گزارش پایگاه خبری راه مبین،نورالله طاهری فرماندار شهریار روز گذشته در مراسم تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان شهریار در محل فرمانداری شهرستان ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه در تمامی مسائل و مشکلات کمک حال مجموعه اداری و سیاسی شهرستان شهریار بوده‌اند و روزهای سختی را در سال گذشته و جاری پشت‌سر گذاشتیم.

وی افزود: وضعیت فعلی کرونایی شهرستان شهریار با فاصله گرفتن از وضعیت قرمز تقریباً در حالت هشدار قرار دارد و نسبت به روزهای گذشته در وضعیت بهتری قرار داریم.

فرماندار شهریار بیان کرد: شهرک صنعتی شهریار در حال حاضر با پیشرفت ۴۰ درصدی به یکی از بزرگترین شهرک‌های صنعتی بدل خواهد شد و اشتغالزایی مطلوبی در سال جهش تولید رقم خواهد زد.

طاهری ادامه داد: در خصوص بیمارستان در حال ساخت امام خمینی(ره) شهریار نیز تا سال گذشته که تحویل متولی اصلی خود شد حدود ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشت و امروز ۸۶ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و امیدواریم با پیگیری‌ها و تخصیص اعتبار موردنیاز به زودی تکمیل شود.

وی عنوان کرد: در خصوص اعتبار ارزش افزوده نیز تغییرات بسیار مطلوبی در سطح شهرستان با استفاده از این اعتبار شکل گرفته و ۶۰ پروژه عمرانی اعم از راهسازی، روشنایی، ورزشی و آموزشی با استفاده از ارزش افزوده تعریف و اجرا شده است.

فرماندار شهریار خاطرنشان کرد: مبلغ ۴ میلیارد تومان از اعتبارات ارزش افزوده برای مبارزه با کرونا و تهیه دستگاه‌ها، تجهیزات پزشکی و بهداشتی هزینه شد.

طاهری تصریح کرد: در شهرستان شهریار نزدیک به ۲۷۰ کلاس درس باید سالانه با توجه به جمعیت فعلی ساخته شود و تا پایان سال نیز ۱۴ مدرسه و فضای آموزشی به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.