بیمارستان 313 تختخوابی امام خمینی شهریار

پیشرفت ۹۰ درصدی بیمارستان‌ امام خمینی شهریار

نماینده مردم شهرستان های شهریار،قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با آخرین وضعیت بیمارستان امام خمینی شهریار اظهار کرد: عملیات ساختمانی در حال تکمیل و اتمام است و این پروژه پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی داشته که پس از آن به مرحله تأمین تجهیزات می‌رسد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، حسین حق وردینماینده مردم حوزه شهرقدس، شهریار و ملارد در ارتباط با زمان افتتاح بیمارستان‌ امام خمیی شهریار اظهار داشت: با توجه ویژه وزارت بهداشت و اختصاص یافتن بودجه از سوی دولت امیدواریم بتوانیم خیلی سریع این بیمارستان را تا پایان سال به‌ بهره‌برداری برسانیم.

نماینده مردم حوزه شهرقدس، شهریار و ملارد با تأکید بر جذب نیروهای بومی اضافه کرد: استخدام نیروهای تخصصی از طریق وزارت بهداشت و درمان انجام می‌شود ولی تأکید بر آن‌ است که در تأمین نیروهای عمومی، اداری و خدماتی از نیروهای بومی در هر شهرستان استفاده شود.

وی با اشاره به دیدار دو روز گذشته با دکتر نمکی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی برای پیگیری مطالبات و سرانه‌های بهداشتی ابراز کرد: در این جلسه به بررسی مشکلات بهداشت و درمان شهرستان‌های غرب استان تهران از جمله تکمیل و تجهیز بیمارستان امام خمینی، لزوم رفع مشکلات اورژانس در شهرستان، توجه به افزایش سرانه‌های بهداشتی، مشکلات مربوط به پایگاه‌ها و مراکز بهداشت شهری و روستایی پرداخته شد.

حق وردی در ادامه تصریح کرد: وزیر بهداشت ضمن تأکید بر لزوم توجه ویژه به شهرستان‌های غرب استان تهران خواستار تشکیل جلسه ای در طی هفته های آتی جهت بررسی موضوعات و اتخاذ تصمیمات فوری در این حوزه شد

بیمارستان 313 تختخوابی امام خمینی شهریاربیمارستان

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.