محمودی

محمودی شاه نشین:

پیگیری قطار شهری ملارد، شهریار و قدس تا رسیدن به نتیجه ادامه دارد

نماینده مردم شهرستان های ملارد، شهریار و قدس در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیری قطار شهری ملارد، شهریار و قدس تا رسیدن به نتیجه ادامه دارد.

 

به گزارش راه مبین به نقل از مهر، محمد محمودی شاه نشین با اشاره به راه اندازی قطار شهری، به عنوان یکی از مطالبات به حق مردم شهرستان های ملارد، شهریار و قدس اظهار داشت: بسیاری از شهرستان‌های کشور از جمله شهرستان‌های شهریار، قدس و ملارد در این خصوص درخواست‌هایی به مجلس داده‌اند.

وی افزود: ما با تمام توان پیگیر طرح قطار شهری شهرستان‌های شهریار، قدس و ملارد هستیم و این پیگیری منجر نامه اخیر خطاب به محمد رضا انصاری مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی وزارت راه و شهرسازی مبنی بر درخواست تسریع در راه اندازی قطار شهری شهرستان های ملارد، شهریار و قدس شده است.

نماینده مردم شهرستان های ملارد، شهریار و قدس در مجلس شورای اسلامی گفت: در این نامه با اشاره به گذشت بیش از ۳ ماه از پی نوشت معاون اول رییس جمهور، درخواست ارائه گزارش و نتیجه اقدامات شده است.

وی اضافه کرد: از آنجایی که مطالعات کافی انجام شده، لازم است که مترو تهران به شهریار ، قدس، ملارد و پروژه مهر صفا دشت بپیوندد و من به عنوان نماینده مردم این سه شهرستان مهم و پر جمعیت و در راستای بهبود اوضاع حمل و نقل عمومی، پیگیر خواسته مردم عزیز هستم و تا حصول نتیجه نیز به پیگیری ها ادامه خواهم داد.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.