عابدینی

چرا کیروش از حرف عابدینی از کوره در رفت؟

عابدینی گفت: فدراسیون از کی روش خواسته حرف منطقی بزند. حرف حساب جواب ندارد. اگر قرار باشد منطقی حرف بزنیم همه می پذیرند.

 

به گزارش راه مبین به نقل از مشرق، بیانیه اخیر کارلوس کی روش درباره مشکلات تیم ملی و همچنین مصاحبه روز گذشته او، باعث بروز مشکلات جدید میان وی و فدراسیون فوتبال شد.
 
بر این اساس نشستی میان کارلوس کی روش با سران فدراسیون فوتبال برگزار شد و درباره محتوای این اظهارات، بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

در این میان فدراسیون فوتبال از کی روش خواسته با توجه به مفاد قراردادش و همچنین شرایط خاص مربوط به تیم ملی در راه مقدماتی جام جهانی با آرامش بیشتری اظهارات خود را انجام دهد.

قرار بر این شده که جلسه بعدی در این باره روز شنبه آینده برگزار شود.

امیر عابدینی، سرپرست سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال در این باره عنوان کرد: در این نشست، تاج از کی روش توضیح خواسته و خواهان این شده که در فضایی آرام بحث ها پیش بروند. بر این اساس قرار شد کی روش ۷۲ ساعت به محتویات مطرح شده در جلسه فکر کند و پس از آن در جلسه شنبه وضعیت برنامه ریزی های آتی تیم ملی مشخص شود.

وی درباره اینکه شایعه شده کی روش استعفا داده است بیان داشت: احتمال دارد. ولی به نظرم برای او از ایران بهتر نیست.

سرپرست سازمان اقتصادی تیم ملی خاطرنشان کرد: من با تاج صحبت هایی داشتم. رییس فدراسیون در این دو، سه روز صحبت های مفصلی با کی روش داشته است. کی روش حرف هایی زده که تاج پاسخ داده است. به هر حال ما باید صبوری کنیم. هر آنچه ما باید درباره تیم ملی انجام بدهیم را انجام دادیم و فدراسیون هرگز کم نگذاشنه است. کی روش وظیفه داشته کارش را پیش ببرد. پول گرفته است و کارش را کرده است. در جلسات اخیر فدراسیون، گفته است که نمی شود شما همیشه یک طرفه حرف بزنی. اگر نمی توانی کار کنی اعلام کنی بگو و در غیر این صورت بهانه بس است.

وی ادامه داد: تا سه روز آینده کی روش تصمیمش را می گیرد. تاج وقت گذاشته است. نوجوانان، جوانان، فوتسال و ساحلی همه دارند مقام می آورند و به جام جهانی رفته اند. ما کوچک ترین تنشی نداریم. معلوم است تاج و پیش از او کفاشیان کار را به خوبی پیش بردند.

رییس اسبق فدراسیون فوتبال افزود: من شخصا فکر نمی کردم تاج بتواند به این سرعت بخش زیادی از مشکلات را حل کند. اسدی می دود، ساکت شبانه روزی در تلاش است، سازمان لیگ زحمت می کشد. علی کاظمی وزن سازمان لیگ است و شبانه روز کار می کند. در همه رده ها موفقیم و هیچ تنشی نداریم جز در تیم ملی بزرگسالان.

وی ادامه داد: آقای کی روش واضح و روشن بگوید بیرون زمین کجا را باختیم؟ تعطیلی نداشتیم؟ اردو نرفتیم؟ به خاطر احترام به تیم ملی، ملت ایران همه چیز را پذیرفته است ولی کی روش هم باید مدارا کند.

عابدینی درباره اینکه فدراسیون از کی روش چه خواسته ای داشته است خاطرنشان کرد: فدراسیون از کی روش خواسته حرف منطقی بزند. حرف حساب جواب ندارد. اگر قرار باشد منطقی حرف بزنیم همه می پذیرند. تاج می پذیرد، مردم هم می پذیرند. لیگ و جوانگرایی اش هنر مدیران ایرانی بوده است. این جوانان از بستر جوانگرایی در لیگ به وجود آمد. آقای کی روش! شما که در رده پایه که نقشی نداشتید اما می بینید مربیان با کمترین بضاعت کار کردند و افتخار آفریدند. این ها را کنار هم بگذاریم. آیا این رسمش است که اینچنین مواضع تند می گیرید؟

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.