چمران

«چمران» رئیس شورای شهر تهران باقی ماند

مهدی چمران در انتخابات امروز با کسب ۱۶ رای بار دیگر رئیس سال چهارم چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران شد.

 

به گزارش راه مبین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، برای ریاست این شورا آقای چمران و مسجد جامعی به رقابت پرداختند که در نتیجه چمران با ۱۶ رای در ریاست شورا ابقا شد و مسجد جامعی نیز با ۱۴ رای از رسیدن به این جایگاه بازماند و یک رای سفید نیز داده شد.
برای نایب رئیسی شورا نیز آقایان طلایی، حکیمی پور و حافظی رقابت کردند که در نتیجه طلایی با ۱۷ رای نایب رئیس، حکیمی پور با ۱۳ رای و حافظی نیز با یک رای از رسیدن به این جایگاه بازماندند.
آقایان پیرهادی، قناعتی، تندگویان و سرخو برای سمت منشی هیئت رئیسه نام نویسی کرده بودند که در نهایت پیرهادی و قناعتی هرکدام با ۱۷ رای به این جایگاه دست یافتند و تندگویان با ۱۵ رای و سرخو با ۱۳ رای نتوانستند به سمت منشی های هیات رئیسه برسند.
در پایان برای سخنگویی شورا بین تقی پور و دوستی رقابت شد که در نتیجه تقی پور بار دیگر با ۱۶ رای سخنگوی شورای شهر تهران شد و دوستی از رسیدن به این سخنگویی بازماند و یک رای سفید نیز داده شد.
در انتخابات امروز گفته می شود که طبق چند سال گذشته آرای اعضای ورزشی شورا به سمت اعضای پیروز هیئت رئیسه گرایش داشته است.
براین اساس هیچ تغییری در ترتیب هیئت رئیسه رخ نداد و همه اعضای قبلی در آن ابقا شدند.
فضای آرام و بدون تنش از ابتدا تا انتهای انتخابات حکمفرما بود و همه کرسی های رئیس و هیئت رئیسه شورای شهر تهران مانند سال گذشته به جناح اصولگرا رسید.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.