ساجدی نیا

ساجدی نیا:

چند مظنون در رابطه با پرونده سرقت خودرو حمل پول دستگیر شدند

رئیس پلیس تهران گفت چند مظنون در رابطه با سرقت خودرو حمل پول بانک پاسارگارد دستگیر شدند.

 

به گزارش راه مبین به نقل از میزان، سردار حسین ساجدی نیا رئیس پلیس تهران در حاشیه بازسازی صحنه سرقت از صرافی میدان فردوسی اظهار داشت: پس از اینکه سرقت در هفته گذشته رخ داد ماموران پلیس پایتخت موفق شدند در ۴۸ ساعت هویت اعضای این باند را شناسایی کنند.

رئیس پلیس تهران افزود: با تلاش ماموران پلیس مشخص شد دو عضو این باند به یکی از استانهای غربی کشور متواری شدند و سرانجام روز گذشته با همکاری پلیس لرستان دو نفر عامل اصلی به همراه هم دست آنها که در صحنه سرقت حضور نداشت اما با این سارقان همکاری کرده بود دستگیر شدند.

وی در مورد مباحث مطرح شده پیرامون اینکه واکنش پلیس به هنگام نیست گفت: مردم باید بگویند که آیا واکنش پلیس در سرقت ها به هنگام و قاطع است یا این گونه نیست.

رئیس پلیس تهران در مورد آخرین وضعیت سرقت خودرو حمل بانک پاسارگاد گفت: در این رابطه چند مظنون دستگیر شدند و به زودی خبرهای خوبی به مردم در این رابطه اعلام می شود.

وی درخصوص اینکه اعضای این باند چند سرقت مرتکب شده اند گفت: این افراد تا این لحظه فقط به سرقت خودرویی که با آن به صرافی دستبرد زده اند و سرقت از صرافی میدان فردوسی اعتراف کردند.

ساجدی نیا با بیان اینکه در روزهای پایانی سال طرح هایی داریم که مجرمان را دستگیر کنیم تاکید کرد: طرح هایی را به منظور کاهش سرقت در پایتخت تا پایان سال به اجرا در می آوریم و امیدواریم وقتی این مجرمان را به مراجع قضایی معرفی می کنیم اجرای احکام با قاطعیت انجام شود. متاسفانه سارقان در ایام مرخصی از زندان نیز دست به سرقت می زنند که از دستگاه قضا می خواهیم در رابطه با مرخصی زندانیان به خصوص در روزهای پایانی سال دقت بیشتری شود.

وی در پاسخ به این سوال که رئیس اتحادیه طلا فروشان اعلام کرده است که طلا فروشی های پایتخت نباید تا ساعت ۲۱ بیشتر فعالیت کنند گفت: در ایام عید مردم همگی برای خرید به سطح شهر می آیند و پلیس تا ساعت ۲۳ به صنوف به ویژه طلافروشان مجوز فعالیت داده و ممنوعیتی در رابطه با فعالیت صنف طلافروش ها تا ساعت ۲۳ وجود ندارد.

رئیس پلیس تهران در پایان در مورد اینکه آیا پلیس با سارقان صرافی درگیری داشته است با بیان اینکه این افراد با هوشیاری ماموران در علمیات ویژه دستگیر شدند و درگیری پیش نیامد گفت: سارقان اسلحه ای که با آن به صرافی دستبرد زده بودند را از بین برده اما در بازجویی ها اعتراف کردند که سرقت را مسلحانه انجام داده اند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.