شهریار

کارگاه غیرمجاز تولید نان بستنی در شهریار پلمپ شد

یک واحد کارگاه تولیدی غیرمجاز نان بستنی در شهریار پلمپ شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی راه مبین، یک واحد کارگاه تولیدی که به صورت غیرمجاز اقدام به تولید نان بستنی می کرد، توسط بازرسان شبکه بهداشت ودرمان شهریار پلمپ شد.

در همین رابطه دکتر ناصح رئیس شبکه بهداشت و درمان شهریار به راه مبین گفت: طی تماس های مردمی با سامانه ۱۹۰ سازمان بهداشت و درمان، فعالیت غیر مجاز یک واحد کارگاه تولیدی نان بستنی در محیطی غیر بهداشتی گزارش شد.

وی ادامه داد: با اعلام این خبر بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهریار به محل اعزام شده تا این واحد غیرمجاز را مورد بازرسی دقیق قرار دهند.

دکتر ناصح ادامه داد: با حضور بازرسان بهداشت محیط در محل مذکور مشخص شد این کارگاه تولیدی بدون اخذ مجوزهای مربوطه و در محیطی کاملا غیربهداشتی و ناسالم اقدام به تولید نان بستنی کرده است.

ناصح افزود: بازرسان شبکه بهداشت و درمان شهریار پس از بررسی های خود متوجه شدند این واحد تولیدی پس از تولید محصول غیربهداشتی خود، اقدام به عرضه آن به مراکز فروش مواد غذایی کرده که در این رابطه اقدامات لازم صورت گرفت.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهریار افزود: پس از اخذ دستور قضایی از دادستانی شهرستان شهریار، کلیه محصولات، دستگاه ها و تجهیزات این کارگاه متخلف توقیف شده و همچنین محل کارگاه نیز پلمپ شد.

وی در پایان یادآور شد: پرونده این واحد تولیدی غیرمجاز برای بررسی های بیشتر به مراجع قضایی شهرستان شهریار ارسال شد.

شهریار

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.