قالیباف

قالیباف:

کاندیداها در مناظره بعدی لیست اموال خود را اعلام کنند

نامزد دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری گفت: خواهشم از ديگر نامزدها در مناظره بعدي اين است كه جمعه هفته آينده همگي دارايي هايمان را به اطلاع مردم برسانيم و آمادگي كامل دارم كه اين كار را انجام دهم و اميدوارم كه ديگر دوستان هم اين كار را انجام دهند.

 

به گزارش راه مبین به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمد باقر قاليباف كانديداي رياست جمهوري پس از حضور در سازمان صدا و سيما برای ضبط برنامه تبليغاتي در پاسخ به سوال باشگاه خبرنگاران جوان مبني بر اينكه آيا در مناظره بعدي ليست اموالتان را نشان مي دهيد و به نظر شما ديگر نامزدها هم ليست اموالشان را علني مي كنند، اظهار داشت: بنده ليست اموالم را در همين مناظره هم آماده كرده بودم تا نشان دهم.

وي با بيان اينكه معتقدم حق مردم است كه بدانند مديرانشان كجا زندگي مي كنند و چه اموالي دارند و چه فعاليت هايي انجام مي دهند، ادامه داد: پيشنهادم در مناظره روز گذشته اين بود كه همه نامزدها اين كار را انجام دهند.

كانديداي رياست جمهوري تصريح كرد: البته قانون مي گويد كه اين اطلاعات را بايد به صورت محرمانه در اختيار قوه قضائيه قرار دهيم؛ البته بنده معتقدم كه يك وجه مهم مبارزه با فساد و شفاف سازي اين است كه مردم  اين مسائل را بدانند.

قاليباف گفت: خواهشم از ديگر نامزدها در مناظره بعدي اين است كه جمعه هفته آينده همگي دارايي هايمان را به اطلاع مردم برسانيم  و آمادگي كامل دارم كه اين كار را انجام دهم و اميدوارم كه ديگر دوستان هم اين كار را انجام دهند.

وي متذكر شد: منظورم اين است كه مشخص شود خودمان و بستگان درجه اول مان يعني همسر، فرزندان، خواهران و برادرانمان چه داريم، چه كار انجام مي دهيم و كجا زندگي مي كنيم.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.