هلال احمر شهریار

مسئول جمعیت هلال احمر شهرستان شهریار:

کاهش حوادث رانندگی در نوروز ۹۵ / روز طبیعت امسال بدون حادثه گذشت

سرپرست جمعیت هلال احمر شهریار در مصاحبه با راه مبین گفت: خوشبختانه امسال با وجود بارندگی شدید و لغزندگی جاده‌ها، کاهش تصادفات و تعداد مصدومان را شاهد بودیم و در طول ایام آماده باش نوروزی تنها ۲ تصادف رخ داد که با حضور اکیپهای این سازمان به حادثه دیدگان کمک رسانی گردید.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، مرتضی رضایی مسئول جمعیت هلال احمر شهرستان شهریار در مصاحبه اختصاصی با پایگاه خبری راه مبین گفت:در نوروز امسال هلال احمر شهرستان شهریار با توجه به وظیفه ذاتی خود در موضوعات اسکان مسافران نوروزی، امداد و نجات حادثه دیدگان و راهنمای مسافران به هموطنان عزیز خدمت رسانی کرد.

سرپرست جمعیت امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان شهریار گفت: راهنمایی مسافرین نوروزی یکی از خدماتی بود که داوطلبان هلال احمر شهریار به مسافران ارائه کردند و در این راستا با توزیع بروشور و تشریح جاذبه‌های گردشگری، خدماتی و امکانات شهرستان شهریار، مسافرین نوروزی را راهنمایی کردند.

رضایی اظهار داشت: با شروع سفرهای نوروزی از ۱۵ اسفند لغایت ۱۵ فروردین داوطلبان و اکیپ‌های  این سازمان در حوزه شهرستان شهریار بصورت شبانه‌روزی مشغول خدمت رسانی به هموطنان عزیز بودند.

وی افزود: روزانه بین ۲۵ الی ۵۰ نفر از داوطلبان جمعیت هلال احمر شهریار در اکیپهای نوروزی فعالیت داشته و به مسافرین عبوری از شهرستان شهریار خدمت‌رسانی می‌کردند.

سرپرست جمعیت هلال احمر شهریار تصریح کرد: خوشبختانه امسال با وجود بارندگی شدید و لغزندگی جاده‌ها، کاهش تصادفات و تعداد مصدومان را شاهد بودیم و در طول ایام آماده باش نوروزی تنها ۲ تصادف رخ داد که با حضور اکیپهای این سازمان به حادثه دیدگان کمک رسانی گردید.

رضایی بیان داشت: ۱۳ فروردین و روز طبیعت امسال یکی از بهترین روزهای کاری ما بود زیرا نه تصادفی رخ داد و نه مصدومی به ما مراجعه کرد و این بهترین عیدی برای من و همکارانم در سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهریار بود.

مرتضی رضایی هلال احمر شهریار

هلال احمر شهریار

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.