سردار خانچرلی

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران:

کاهش ۲ درصدی تلفات جاده ای در ایام تعطیلات نوروز/کشف و انهدام سه باند تهیه و توزیع مواد مخدر در منطقه

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران گفت: پلیس در تعطیلات نوروزی تمرکز خود را بر سه بخش پیش از نوروز، تعطیلات نوروزی و روز طبیعت قرار داده بود.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، سردار محسن خانچرلی فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن اشاره به فعالیت نیروی انتظامی در تعطیلات نوروزی گفت: پلیس در تعطیلات نوروزی تمرکز خود را بر سه بخش پیش از نوروز، تعطیلات نوروزی و روز طبیعت قرار داده بود.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران ادامه داد: با تمرکز فرماندهی انتظامی غرب استان تهران بر این سه بخش مهم و حساس، شاهد کاهش چشمگیر حوادث و جرائم بودیم.

سردار محسن خانچرلی افزود: نیروهای پلیس در تعطیلات نوروزی در حالت آماده باش کامل قرار داشتند، همچنین افزایش تعداد مراکز ارائه خدمات پلیس به ۳۵ نقطه در ورودی شهرها موجب کاهش قابل توجه جرائم در این ایام شده است.

وی افزود: بیش از ۳۰۰ واحد گشت موتوری و خودرویی در تعطیلات نوروزی با گشت زنی در طول شبانه روز در تمامی حوزه های شهری و روستایی وظیفه ایجاد امنیت و آرامش برای شهروندان عزیز را بر عهده داشتند.

خانچرلی گفت: با توجه به افزایش میزان تردد خودرو نسبت به سال گذشته اما خوشبختانه امسال شاهد کاهش ۲ درصدی تلفات جاده ای و تصادفات رانندگی بودیم که این موضوع بسیار قابل توجه است چرا که این مهم به دلیل برنامه ریزی و کنترل های ترافیکی پلیس در ایام نوروز حاصل شده است.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران ادامه داد: از دیگر اقدامات پلیس در این ایام می توان به دستگیری سه باند تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح منطقه اشاره کرد که پلیس در این ماموریت ها ۱۶۵۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر شامل مرفین، هروئین و تریاک را کشف و ۸ عضو اصلی این باندها را دستگیر کرد.

وی در پایان افزود: یکی از نکات قابل توجه در دستگیری اعضای باند تهیه و توزیع مواد مخدر، کشف یک قبضه سلاح جنگی و ۸ دستگاه خودرو بوده که تمامی این مکشوفات مصادره شده است.  

مواد مخدر

مواد مخدر

مواد مخدر

سردار

 

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code