کشف مواد غذایی فاسد

کارشناس مسئول مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه خبر داد:

کشف ۱۰۰کیلوموادغذایی فاسد/یک رستوران بین راهی در کرمانشاه پلمپ شد

کارشناس مسئول مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه از پلمپ رستورانی واقع در بیستون کرمانشاه و بازداشت متصدی آن با کشف ۱۰۰ کیلوگرم مواد غذایی فاسد و غیربهداشتی خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از مهر، بهمن خدادادیان در خصوص بازدید و نظارت بر نحوه خدمات رسانی به مسافران نوروزی از سوی اماکن و رستوران های شهرستان کرمانشاه، اظهار داشت: عصر جمعه طی کشیک های نوروزی از سوی عوامل اجرایی مرکز بهداشت شهرستان یک رستوران بین راهی در مسیر بیستون کرمانشاه واقع در کارخانه سیمان غرب به دلیل عرضه محصولات فاسد و غیربهداشتی پلمب شد.

وی با اشاره به حکم قضایی دستگاه تعیزیرات حکومتی در راستا مقابله با این سودجویان عرضه مواد فاسد و غیربهداشتی،تصریح کرد: در این بازرسی ها ۵۰ کیلوگرم برنج پخته شده و فاسد به همراه ۵۰ کیلوگرم گوشت فاسد و غیربهداشتی با نظارت و کارشناسی اداره دامپزشکی و مرکز بهداشت کشف شد و معدوم شد.

کارشناس مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه با اشاره به پلمب و بازداشت متصدی این مرکز تولید مواد غذایی فاسد، ابراز داشت: استفاده از رنگ های شیمیایی به جای زعفران، عدم نظافت و رعات نکات بهداشتی مکان و آشپزخانه، عدم رعایت بهداشت فردی و کارت تندرستی تعدادی از کارگران از جمله جرایم قابل ذکر این مکان غیربهداشتی است که متصدی آن تا تعیین تکلیف نهایی، توسط نیروری انتظامی پاسگاه چالابه بازداشت و به مراجع قضایی تحویل داده شد.

کشف مواد فاسد در رستوران بین راهی

خدادادیان در ادامه بیان کرد: این رستوران طرف قرارداد اداره کل حج و زیارت استان کرمانشاه است که به عنوان میزبان زائران اعتبات و عالیات فعالیت داشت اما به دلیل خدمت رسانی نا مناسب از فعالیت های غیربهداشتی آنها جلوگیری به عمل آمد.

کارشناس مسئول مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه اظهار داشت: در این عملیات بازرسی بهداشتی از مراکز توزیع و عرضه مواد غذایی دستگاه اجرایی از جمله دامپزشکی، مرکز بهداشت، تعزیرات حکومتی و نیروی انتظامی همکاری مناسب داشته و نقش اساسی را ایفا کردند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.