کشف ۱۳۷ کیلو حشیش در شهریار

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، از دستگیری یک قاچاقچی در شهریار با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر ویژه غرب تهران خبر داد و گفت: از مخفیگاه متهم ۱۳۷ کیلو حشیش کشف شد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند، افزود: خبری مبنی بر اینکه یکی از قاچاقچیان حرفه‌ای تهران مقادیری مواد مخدر از مرزهای شرقی کشور تهیه کرده و در مخفیگاهش در شهرستان “شهریار” پنهان کرده است، بررسی موضوع در اختیار تیمی از مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی اظهار داشت: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت، متهم با تهیه مقادیر فراوانی مواد مخدر محموله را در مخفیگاهش در شهرستان “شهریار” دپو کرده است تا در فرصت مناسبی به شهر تهران منتقل و توزیع کند.

این مقام پلیسی افزود: نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و با اخذ نیابت قضائی دستور دستگیری متهم و بازرسی از مخفیگاهش اخذ شد. با تکمیل تحقیقات اطلاعاتی تیمی از مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت به “شهریار” تهران اعزام و موفق شدند با همکاری مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ویژه غرب تهران مخفیگاه متهم را در این شهرستان شناسایی کنند.

وی تصریح کرد: مراقبت‌های ویژه پلیسی از مخفیگاه وی ادامه داشت تا اینکه مأموران با حصول اطمینان از حضور متهم در مخفیگاهش وی را در یک عملیات مشترک دستگیر کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، با اشاره به اینکه از مخفیگاه متهم ۱۳۷ کیلو حشیش کشف شد، گفت: وی در همان تحقیقات اولیه به جرم ارتکابی اعتراف کرد و به همراه مواد کشف شده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

 

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.