شهرک اداری شهریار

کم توجهی دستگاه‌های اداری شهریار به شروع دهه فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب

با شروع اولین روز از دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از ۲۷ اداره و نهاد و دستگاه مستقر در شهرک اداری شهریار هیچکدام حتی به اندازه نصب یک پرچم کوچک در فضاسازی محیطی نقشی نداشته و یا بسیار کمرنگ ظاهر شدند.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، با شروع اولین روز از دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از ۲۷ اداره و نهاد و دستگاه مستقر در شهرک اداری شهریار هیچکدام حتی به اندازه نصب یک پرچم کوچک در فضاسازی محیطی نقشی نداشته و یا بسیار کمرنگ ظاهر شدند.

این فضاسازی کمرنگ در حالی اتفاق افتاده که تمامی این دستگاه‌ها با شروع اولین روز از دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همانند بسیاری از مردم که سهم خود را در هرچه با شکوه‌تر  برگزار شدن جشن پیروزی انقلاب اسلامی که رشادتها و خون شهدایش رنگ سرخ شهادت را به انقلاب بخشیده، میبایست نقش خود را ایفا کرده و از فضاسازی و ایجاد حال و هوای یوم الله پیروزی انقلاب غافل نشوند.

نباید فراموش کرد که تمامی مدیران و مسئولین جایگاه فعلی خود را مدیون انقلاب اسلامی بوده و قبول مسئولیت آنان میبایست در راستای خدمت به مردم و امیدآفرینی در راه انقلاب باشد.

این در حالیست که سازه‌های تبلیغاتی و بیلبوردهای گوناگون در تمامی محیط شهر و به ویژه شهرک اداری رخ نمایی می‌کنند ، اما هیچ کدام سهمی در فضاسازی دهه فجر تا این لحظه نداشتند.

پایگاه خبری راه مبین منتظر می‌ماند تا این موضوع هرچه سریعتر توسط مسئولین ذیربط مورد توجه قرارگیرد و در صورت عدم توجه شفاف تر با مردم سخن خواهیم گفت.

شهرک اداری شهریار

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.