چهارراه ارغوان اندیشه

کنارگذری رها شده چهارراه ارغوان شهر اندیشه / اتمام پروژه‌های ناتمام شهر اندیشه شاید وقتی دیگر

چندی پیش بهروز کاویانی شهردار شهراندیشه از بهره‌گیری نرم‌افزارهای مهندسی ویژه برای اصلاح چهارراه ارغوان اندیشه خبر داده بود اما ظاهرأ نرم‌افزار مهندسی نیز نتوانست این پروژه ناتمام را به سرانجام برساند و پیشنهاد پایگاه خبری راه مبین به شهردار اندیشه استفاده از نرم افزار نقاشی (Paint) ویندوز برای رنگ‌آمیزی سرعت‌گیرهای غیر استاندارد و متعدد خیابانهای شهر اندیشه و تکمیل چهارراه مذکور با مربع‌ها و دایره‌های موجود در این نرم افزار است.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، چندی پیش بهروز کاویانی شهردار شهراندیشه از بهره‌گیری نرم‌افزارهای مهندسی ویژه برای اصلاح چهارراه ارغوان اندیشه خبر داده بود اما ظاهرأ نرم‌افزار مهندسی نیز نتوانست این پروژه ناتمام را به سرانجام برساند.

چهارراه ارغوان شهر اندیشه که با افتتاح زیرگذر جدیدی که سالهای سوژه رسانه‌ها همراه با کش و قوس‌های فراوان معادن شن، شرکت عمران، فرمانداری، شورا و شهرداری اندیشه شده بود، این روزها یکی از پر ترافیک‌ترین مناطق شهر اندیشه می‌باشد که شهرداری با تعریف پروژه کنار گذر و اصلاح هندسی چهارراه مذکور سعی در کاهش ترافیک و عبور بی دردسر از چراغ قرمز این چهارراه را داشت اما با شروع پروژه، سرنوشتی جز رها شدن نصیب آن نشد.

چندی پیش بهروز کاویانی شهردار اندیشه نیز ضمن اعلام بهره‌گیری از نرم فزارهای مهندسی برای اصلاح هندسی این چهارراه از روند پیشرفت پروژه پرده برداشت اما ظاهرأ این نرم‌افزارها کرک شده و یا ویروسی بوده و این پروژه نیز همانند برخی پروژه‌های دیگر ناتمام مانده است.

پیشنهاد پایگاه خبری راه مبین به شهردار اندیشه استفاده از نرم افزار نقاشی (Paint) ویندوز برای رنگ‌آمیزی سرعت‌گیرهای غیر استاندارد و متعدد خیابانهای شهر اندیشه و تکمیل چهارراه مذکور با مربع‌ها و دایره‌های موجود در این نرم افزار است.

امیدواریم سرنوشت این پروژه کوچک همانند زیرگذر مجاور آن سالها به درازا نکشیده و زودتر به اتمام برسد.بهروز کاویانی شهردار اندیشه اصلاح هندسی چهارراه ارغوان اندیشه بهروز کاویانی شهردار اندیشه اصلاح هندسی چهارراه ارغوان اندیشه

چهارراه ارغوان اندیشه

نرم افزار مهندسی ویژه- برنامه نقاشی ویندوز Paint

بهروز کاویانی شهردار اندیشه اصلاح هندسی چهارراه ارغوان اندیشه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تصاویر: دانیال.م

انتهای پیام/ش

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.