کی+روش

کی روش برای بازگشت پرسپولیسی ها به تیم ملی شرط گذاشت

کی روش بارها گفته و باز هم اخیراً تکرار کرده که نمی‌خواهد با دعوت کردن از بازیکنان پرسپولیس باعث چاقی آنان و آزردگی خاطر سرمربی آنان شود! بنابراین تنها راه باقی‌مانده یا همان شرط وی برای بازگرداندن ملی‌پوشان پرسپولیس شاید (تأکید می‌کنیم شاید!) عذرخواهی رسمی برانکو باشد.

 

به گزارش راه مبین به نقل از افکار، چند روز پیش نوشتیم که بازیکنان پرسپولیس شانسی برای دعوت به تیم ملی ندارند و نمی‌توانند در بازی حساس ایران و قطر در دور برگشت انتخابی جام جهانی به دوحه سفر کنند.

انتشار این خبر در حالی که پرسپولیسی‌ها در مسقط به سر می‌بردند اردوی این تیم را به هم ریخت. ملی‌پوشان پرسپولیس هر کدام به تکاپو افتادند که از اصل ماجرا سر دربیاورند و پس از تماس با نزدیکان کارلوس کی‌روش متوجه شدند قضیه جدی است و مرد پرتغالی شوخی ندارد! تصور می‌شد مصاحبه جدید برانکو مبنی بر حمایت از تیم ملی، تعریف از دانش کادر فنی و صعود ایران به جام جهانی، بتواند چراغ سبزی برای آشتی‌کنان باشد اما این‌طور نشد!

بعد از این مصاحبه حمایتی، برخی از دوستان فدراسیون‌نشین تلاش کردند حمایت برانکو را به گوش کی‌روش رسانده و او را برای آشتی‌کنان ترغیب کنند. جواب مرد پرتغالی اما به واسطه‌های آشتی‌کنان با برانکو جالب‌تر بود. شنیدیم به تازگی کارلوس کی‌روش به پیشنهاد آشتی‌کنان با برانکو پس از آن مصاحبه گفته است: «لطفاً راجع به برانکو با من صحبت نکنید. او در رسانه‌های ایرانی علیه من حرف زده و با گفتن اضافه وزن پرسپولیسی‌ها سواد و علم مرا زیر سؤال برده است. او به من توهین کرده و حالا می‌گوید از تیم ملی حمایت می‌کند! این حرف‌ها بازی با افکار عمومی است و این حمایت به درد من نمی‌خورد. او اگر راست می‌گوید بابت آن صحبت‌ها باید رسماً در همان رسانه‌های ایرانی از من عذرخواهی کند. نیازی هم به آشتی‌کنان و نشستن دور یک میز نیست!»

به نظر می‌رسد کارلوس کی‌روش تصمیم خود را برای دعوت نکردن پرسپولیسی‌ها به تیم ملی گرفته باشد. او بارها گفته و باز هم اخیراً تکرار کرده که نمی‌خواهد با دعوت کردن از بازیکنان پرسپولیس باعث چاقی آنان و آزردگی خاطر سرمربی آنان شود! بنابراین تنها راه باقی‌مانده یا همان شرط کارلوس کی‌روش برای بازگرداندن ملی‌پوشان پرسپولیس شاید (تأکید می‌کنیم شاید!) عذرخواهی رسمی برانکو باشد.

تا جایی که برانکو را می‌شناسیم او آدم آرام و جنتلمنی است و می‌تواند با یک عذرخواهی ساده راه آشتی ملی را باز کند. مرد کروات البته مختار است این کار را به خاطر آینده شاگردانش (و حتی پرسپولیس) انجام دهد یا نه. اما آنچه هویداست، ریش و قیچی برای خروج پرسپولیس و ملی‌پوشان آن از این بحران، فقط و فقط عذرخواهی برانکو است.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.