گاز

گاز مشترکان شمال کشور مجددا وصل شد

گاز مشترکان شمال کشور که در بخش‌هایی از شهرستان‌های آمل، بابل و بابلسر به دلیل افت فشار قطع شده بود، وصل شد.

 

به گزارش راه مبین به نقل از مشرق، مجید بوجارزاده، سخنگوی شرکت ملی گاز ایران، اظهار کرد: از بعدازظهر پنج شنبه فشار شبکه گاز مناطق آمل، بابل و بابلسر افزایش یافت و از ساعت ٢١ دیشب تا هشت صبح امروز شاهد وصل گاز تمام مشترکان بوده ایم.
 
سخنگوی شرکت ملی گاز ایران افزود: با افزایش فشار شبکه و همکاری دیگر استان‌ها توانستیم آسایش را به خانه های مردم بازگردانیم.
 
وی تاکید کرد: هم اکنون گاز تمام مشترکان در شمال کشور وصل است.

بوجارزاده یادآور شد: در سه روز گذشته، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، سوخت مایع را در روستاها و بخش های مورد نیاز توزیع و تلاش گسترده ای در این زمینه داشت و خوشبختانه محدودیتی در این زمینه وجود نداشت.
 
وی با اشاره به اخبار قطع گاز در استان اصفهان نیز گفت: گاز یکی از محله های اصفهان به دلایل فنی قطع شده بود که در کمتر از دوساعت این مشکل برطرف شد.
 
وی یادآور شد: در ٢٤ ساعت گذشته حدود ٥٥٠ میلیون مترمکعب گاز در بخش خانگی کشور مصرف شده است.

به گفته وی، مشترکان گاز با استفاده از لباس و پوشش متناسب با فصل سرما، کاهش حداقل یکی از بخاری های منزل، تنظیم درجه موتورخانه بر روی ٥٠ تا ٦٠ درجه، رعایت دمای رفاه ٢١- ١٨ درجه، بستن دریچه های کولر، گرفتن درز پنجره ها (به جز مشترکانی که از بخاری استفاده می کنند)، استفاده از شیشه های دوجداره و کاهش حداقل یک درجه از گرمای منزل، این شرکت را در خدمت رسانی مناسب به هموطنان یاری کنند.

بوجارزاده ادامه داد: مشترکانی که از بخاری استفاده می کنند نیز برای تهویه و جریان اکسیژن تدابیری اندیشیده تا مشکلی پیش نیاید.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.