گرد و خاک مایلی کهن در بندر

کمتر کسی فکرش را می کرد که محمد مایلی کهن در ابتدای کار خود چنین جنجال بزرگی را برپا سازد.

 

به گزارش راه مبین به نقل از بولتن،  سرانجام بمب بزرگ در بندر منفجر شد. سه مربی سابق ملوان بخاطراتفافات رخ داده شرط کرده بودند که دست شان در انتخاب بازیکن باید باز باشد و از این رو شاید عذر نوری و زارع را بخواهند. در هر صورت آن سه استعفا دادند و رفتند تا پس از احمدزاده، پورغلامی و عزت الهی قرعه به نام محمد مایلی کهن بیافتاد. با توجه به جو شهر انزلی و محبوبیت این دو بازیکن، کمتر کسی تصورش را می کرد که مایلی کهن بخواهد در لیست جدیدیش مازیار زارع و پژمان نوری را خط بزند. اما او چنین کرد و حالا صریحا می گوید این دو بنا به دلایلی نباید باشند. پس از این اتفاق، دوستداران و لیدرهای نزدیک به این دو بازیکن، جو فوق العاده بدی را علیه مایلی کهن به راه انداختند و الان در انزلی تقریبا دو سوم افراد شهر مخالف مایلی کهن هستند.

کاشف به عمل آمده که مسئله اصلی مایلی کهن رقم قرارداد این دو است. مایلی کهن وقتی رقم قرارداد ۸۰۰ میلیونی نوری و ۹۰۰ میلیون تومانی زارع را دید و برآشفت و گفت اگر اینها عاشق ملوان هستند باید با تنها ۱۰۰ میلیون تومان در لیگ دسته یک برای ملوان بازی کنند.

وقتی پیغام سرمربی به این دو رسید، آنها اعلام کردند حاضر نیستند با رقم ۱۰۰ میلیون تومان بمانند و از این رو مایلی کهن صریحا عنوان کرد احتیاج به بازیکن ۹۰۰ میلیون تومانی ندارد.

احمد دنیا مالی و مسعود ر ضاییان به عنوان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل، فعلا پشت سر مایلی کهن هستند چرا که آنها هم اعتقاد دارند اگر نوری و زارع عاشق انزلی و ملوان هستند باید این فصل ،یک دهم فصل قبل بگیرند.

مایلی کهن در مصاحبه به چند رسانه، به صورت رسمی از رقم قرارداد سال گذشته این دو پرده برداشت تا هواداران ملوان در جریان همه امور قرار بگیرند.

اگر این دو بازیکن حاضر شوند با رقم یک دهم فصل قبل قرارداد جدید امضا کنند آن وقت شاید راهی برای بازگشتان باشد اما اگر روی رقم اولیه خود پافشاری کنند آنگاه شاید هواداران هم دست آخر سمت مایلی کهن بروند.

فعلا در انزلی اوضاع از دست خارج شده و باید دید پیروز این جنگ کدام گروه است. شاید افشاگری مایلی کهن در مورد ارقام دریافتی این دو بازیکن، ذهنیت مردم انزلی را نسبت به آنان به کلی تغییر دهد. این دو در صورتی ادعای عشق به ملوان را دارند که به اندازه بازیکنان گران قیمت تیم های بزرگ از ملوان دریافتی داشته اند. به قول مایلی کهن در هیچ کجا به غیر از انزلی آنها اینچنین قرارداد چرب و نرم نمی بستند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.