رضایت:

یکی از اهداف شورای شهر زیباسازی ورودی های شهریار است

عضو شورای اسلامی شهر شهریار عنوان کرد:با عنایت به اهمیت این موضوع و ضرورتی که مجموعه شورای شهر شهریار در این خصوص احساس می کرد، اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان برای پیگیری دستورکارهای تعریف شده در این خصوص تعیین شد.

 

به گزارش راه مبین، علیرضا رضایت با اشاره به تأثیر بسیار موثر ورودی های شهر در ایجاد تصویر و ذهنیتی مطلوب از یک منطقه اظهار داشت:بدون تردید اولین و نخستین تصویری که در اذهان مردم از شهرهای اطراف این منطقه و یا مسافران هدف و عبوری  که با ورود به این خطه از غرب استان تهران نقش می بندد، از وضعیت ورودی های شهر نشأت می گیرد.

عضو شورای اسلامی شهر شهریار عنوان کرد:با عنایت به اهمیت این موضوع و  ضرورتی که مجموعه شورای شهر شهریار در این خصوص احساس می کرد، اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان برای پیگیری دستورکارهای تعریف شده در این خصوص تعیین شد.

وی افزود:طرح ها و پروژه هایی نیز در اولویت مدیریت شهری قرار دارد که در کنار خدمات سازنده ای که به مردم ارائه می دهد، در زیبا سازی شهر و ورودی های این منطقه موثر خواهد بود.

رضایت گفت:تقاطع غیر همسطح شهید صیاد شیرازی از پروژه هایی محسوب می شود که علاوه بر تسهیل روند تردد، در ساماندهی سیمای شهری و زیبا سازی آن مطلوب اثر خواهد بود.

عضو شورای اسلامی شهر شهریار عنوان کرد:نباید از نظر دور داشت که سیمای مخدوش فعلی در برخی نقاط شهر شهریار در کوتاه مدت و یا طی دوره زمانی چند روزه حاصل نشده و به واقع در فرآیند زمانی بلند مدت و بر اساس تغییرات متعددی که به وجود آمده، وضعیت فعلی رقم خورده است.

وی افزود:محدوده فوقانی جاده چیتگر، ورودی فاز یک اندیشه، ورودی محور کرج به شهریار از نمونه طرح ها و پروژه های تعریف شده ای به شمار می رود که به تدریج اجرایی خواهد شد.

رضایت در خاتمه یادآور شد:پروژه جاده سلامت نیز از دیگر طرح های برجسته این شهر محسوب می شود که با تکمیل آن، سیمای زیبایی در محدوده پیرامونی این پروژه ایجاد خواهد شد و امیدواریم با عزم جدی مدیریت شهری، رضایتمندی حداکثری مردم در این خصوص جلب و تأمین شود.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.