روحانی

در نامه ای به روحانی مطرح شد؛

یکی از جلسات هیئت دولت در خوزستان برگزار شود

بسیج دانشجویی ۱۴۶دانشگاه دولتی سراسر کشور در نامه ای به رئیس جمهور از وی خواستند ضمن تشریح اقدامات عملیاتی دولت برای کاهش مشکلات مردم خوزستان جلسه هیئت دولت در این استان برگزار شود.

 

به گزارش راه مبین به نقل از تسنیم، بیش از ۱۴۶ تشکل دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور در نامه‌ای سرگشاده به رئیس جمهور نسبت به وضعیت مشکلات اخیر مردم خوزستان واکنش نشان دادند.

در این نامه با تاکید از روحانی خواسته شده به مشکلات استانی که به فرموده امام دین خود را به اسلام ادا کرده است و در تمامی صحنه‌های انقلابی حضور چشمگیر دارد رسیدگی فوری شود.

تشکلهای دانشجویی سراسر کشور از روحانی خواستند جلسه هیئت دولت را به خوزستان انتقال دهد تا کابینه با درک درستی از شرایط این استان بتواند تصمیمات آنی و جدی برای حل مشکلات این استان اخذ کند. متن این نامه به شرح زیر است؛

جناب آقای دکتر روحانی؛

خوزستان استانی است که همواره در شرایط سخت امتحان خود را به خوبی پس داده است. خوزستان در دوران هشت ساله دفاع مقدس به عنوان خط مقدم جبهه، بیشترین خسارات را متحمل شد ولی با این وجود دین خود را به اسلام ادا کرد و تا آخرین نفس در برابر دشمنان اسلام و انقلاب ایستاد. جوانان خوزستانی در عرصه دفاع از حرم اهل بیت نیز سنگ تمام گذاشته و با فداکاری ها و از خودگذشتگی ها، امنیت را برای مردم کشورشان به ارمغان آوردند. حضور همیشگی مردم استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن و خصوصا حضور حماسی آنها در راهپیمایی امسال، سندی بر دلدادگی آنها به راه انقلاب و آرمانهای والای آن است. اما همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند مسئولان نباید این حضور باشکوه را به حساب گلایه نداشتن مردم از فعالیتهایشان بگذارند.

مردم مومن و صبور خوزستان چند سالی است با مشکلاتی دست و پنجه و نرم می کنند که به هیچ وجه زیبنده تلاش ها و مجاهدت هایشان در دوران مختلف نیست. از مشکل بزرگ هجوم ریزگردها گرفته تا مشکلات مربوط به آب و فاضلاب، بیکاری نیروهای بومی، بهداشت و درمان و از همه بدتر مشکل قطعی های پی در پی آب و برق و تلفن که اخیرا آرامش را از مردم این دیار صلب کرده و آنها را از ابتدایی ترین نیازهای زندگی محروم ساخته است.

آقای دکتر روحانی؛ مردم خوزستان اینک منتظر عملی شدن وعده های شما و هیأت دولتتان هستند و از جنابعالی و مسئولان دولتی انتظار دارند که برای رفع مشکلات فراوان استان قدم های بلندتری برداشته شده و کارهای به مراتب بیشتری انجام دهید.

آقای دکتر روحانی؛ مردم خوزستان از شما انتظار دارند که آنها را در جریان چگونگی عملیاتی شدن وعده های خود و رفع مشکلاتشان قرار دهید.

آقای رئیس جمهور؛ از شما درخواست می کنیم تا با سفر مجدد خود به خوزستان و انتقال یکی از جلسات هیأت دولت به اهواز و اختصاص آن جلسه به مشکلات بی شمار استان، مرهمی بر زخم های بزرگ مردم این دیار گذاشته و جهت رفع مشکلات و انجام مطالباتشان چاره جویی کنید.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.