قاسم زاده

عضو شورای شهر شهریار:

یکی از دغدغه های اصلی شورای شهر رهایی شهروندان از ترافیک است

مهندس قاسم زاده گفت: با توجه به سهم ۵۷ در صدی بودجه عمرانی شهرداری شهریار در سال ۹۴ اصلی ترین محورهای برنامه ریزی شورای شهر و شهرداری انجام پروژه های بزرگ برای رهایی مردم از ترافیک ، خواهد بود.

 

به گزارش راه مبین، مهندس یوسف قاسم زاده عضو  شورای شهر و رئیس کانون مهندسان شهریار در حاشیه  یکصدو هشتاد و یکمین جلسه علنی شورای شهر با اشاره  به نقش شوراها در جهت رفع مشکلات  و نیازهای شهری افزود: بمنظور کاهش مشکلات ترافیک شهری در برخی مسیرها و شریان های اصلی و پرتردد و نیز تسهیل رفت و آمد خودروها بخصوص در میدان شهید صیاد شیرازی ، اجرای پروژه تقاطع غیر همسطح یک ضرورت می باشد .

وی خاطر نشان کرد : با توجه به سهم ۵۷ در صدی بودجه  عمرانی شهرداری شهریار در سال ۹۴  اصلی ترین محورهای برنامه ریزی شورای شهر و شهرداری انجام پروژه های بزرگ برای رهایی مردم از ترافیک ، خواهد بود.

مهندس قاسم زاده در بخشی از سخنان خود یاد آور شد : برنامه های کاری شورای شهر و شهرداری بر اساس مصوبات شورای اسلامی شهر و در راستای تحقق بودجه سال ۹۴ شهرداری شهریار خواهد بود.

وی با تاکید بر این‌که هر پروژه عمرانی، فرصت ارزنده خدمتگزاری است ، متذکر شد : تمام هم‌و‌غم خود را باید صرف استفاده بهینه از این فرصت ارزشمند کنیم ،چرا که این نگرش باید اساس حرکت‌های عمرانی در شهرداری باشد .

عضو شورای شهر در خاتمه افزود : عملیات اجرایی پروژه تقاطع غیرهمسطح شباهنگ مراحل تکمیلی خود را پشت سر می‌گذارد و بزودی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت .

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.