۸۲۵ رشته انشعاب غیرمجاز آب در غرب استان تهران شناسایی شد

معاون درآمد و امور مشترکین آبفای غرب استان تهران گفت: ۸۲۵ رشته انشعاب آب غیرمجاز از ابتدای امسال در محدوده شهرستان های قدس، شهریار و ملارد شناسایی شد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، سهراب فلاوند در این باره اظهار داشت: از این تعداد ۶۰۹ رشته پس از اخذ جرایم مربوطه تبدیل به مجاز شده اند و برخورد با این گونه انشعاب ها به طور مستمر ادامه خواهد داشت.
وی افزود: آبفای غرب استان تهران مسئولیت تامین آب شرب شهرستان های قدس، شهریار و ملارد را بر عهده دارد و متاسفانه با وجود اطلاع رسانی در خصوص لزوم مدیریت مصرف بهینه از سوی شهروندان هم چنان شاهد هستیم برخی افراد متخلف و سودجو مبادرت به بهره برداری غیرقانونی از تاسیسات توزیع آب می کنند.
معاون درآمد و امور مشترکین آبفای غرب استان تهران ادامه داد: وجود انشعاب های غیرمجاز موجب آسیب به شبکه توزیع، هدررفت آب و تضییع حقوق مشترکان قانونی خواهد شد و طبق قانون، جرم تلقی می شود.
وی تصریح کرد: به منظور محاسبه دقیق میزان مصرف آب شرب مشترکان از ابتدای امسال بیش از یک هزار و ۳۳ مورد دستگاه کنتور خراب تعویض شده است و این روند ادامه دارد.
 فلاوند افزود: مشترکان در خصوص تعویض کنتور خراب هیچ گونه مبلغی نباید پرداخت کنند و این خدمت کاملاً رایگان است.
وی خاطرنشان کرد: از ابتدای امسال در غرب استان تهران ۷۲۴ رشته انشعاب جدید آب و ۶۷ رشته انشعاب جدید فاضلاب نصب شده است.
به گزارش ایرنا، کمبود آب در غرب استان تهران معضلی است که نه تنها صدای مردم این مناطق را در آورده است بلکه مسئولان را ملزم به سیاست گذاری های جدید در این مناطق کرده است.

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.