سردار شریف

سردار شریف:

با حضور مستشاران نظامی ایران در سوریه لبخند صهیونیستها به اشک تبدیل شد

سردار شریف: اسرائیل تصور می کرد با طراحی که انجام داده می تواند کشورهای عربی را به چالش بکشد و ارتش های آن ها را یکی پس از دیگری نابود کند، اما اراده خداوند به گونه ای بود که اسرائیلی ها امروز آن لبخند های ابتدایشان تبدیل به اشک های جاری شده است

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی راه مبین، سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در مسجد علی ابن ابیطالب(ع) محله جوقین شهریار، ضمن گرامیداشت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، عنوان کرد:  وقتی در مراسمی که به نام شهدای گرانقدر هشت سال جنگ تحمیلی مزین شده در کنار هم جمع می شویم،  اولین وظیفه ما این است که به اهمیت کاری که شهدا کردند و راهی که آن ها رفتند اشاره نماییم و در همان راستا نیازی که جامعه کنونی ما به تداوم راه شهدا دارد را تشریح کنیم.

سردار شریف

سردار شریف گفت: سال های متمادی از انقلاب اسلامی و همینطور دفاع مقدس کشور عزیزمان می گذرد و نسل جوان ما در آن دوران در سنین کودکی و نوجوانی بودند بنابراین بخش عمده ای از جمعیت ۸۰میلیونی امروز ما، هیچ برداشت مستقیمی از مبارزات مردم در دوران انقلاب نداشته و اطلاع زیادی از مقاومت ها و رشادت های مردم این سرزمین در آن زمان ها ندارند، از سمتی دیگر نیز دشمن شبانه روز در تلاش است تا انقلاب اسلامی و حرکت امام خمینی(ره) و ملت قهرمان ایران را زیر سوال ببرد و موضوع دفاع مقدس را تحریف کرده و باعث شود تا ملت ما این حادثه و واقعه عظیم را فراموش کند.

وی ادامه داد: همه ما می دانیم که بخش عمده ای از دشمنان این مرز و بوم به حزب بعث و صدام امید بسته بودند تا به وسیله آن انقلاب نوپای ایران اسلامی را به چالش بکشند. همه شما این جملات را بارها شنیده اید که صدام خودش را به عنوان نماینده کشورهای عربی و نماینده کشورهایی که با وقوع انقلاب اسلامی ایران مشکل داشتند، می دانست اما از آن جایی که امام راحل با تدبیر حکیمانه خودش و با آن اتصال مستقیمی که به فرهنگ اهل بیت و وحی الهی داشتند جامعه ما را به گونه ای هدایت و رهبری کردند که نه تنها دشمن به هدف خودش در  شروع جنگ تحمیلی نرسید بلکه سرنوشت حزب بعث و صدام هم در هاله ای از ابهام فرو رفت و بعد از دفاع مقدس با اندک تلنگری حزب بعث و صدام ساقط شد.

سردار شریف

وی افزود: وقتی صدام به کشور ما حمله کرد بیش از ۸۶ کشور در حوزه های مختلف به صدام مشاوره می دادند، اما ملت ما یک ملت تنها و انقلاب ما یک انقلاب نوپا بود. ما ملتی بودیم تنها، بی دفاع و مظلوم اما با عزم و انگیزه و اراده فراوان، امام خمینی(ره) انقلاب اسلامی ما را به گونه ای رهبری و هدایت کرد که امروزه هیچ اثری از ژنرال های صدام به چشم نمی خورد. امروز مردم عراق حاضر نیست حتی کلمه ای درباره جنگ ایران و عراق صحبت کنند، آن ها تلفات و هزینه های زیادی از جهالت صدام در این جنگ متقبل شدند اما امروز نه تنها به آن افتخار نمی کنند بلکه تلاش می کنند راجع به آن حتی فکر هم نکنند، اما در این سوی میدان و در کشور عزیزمان ما ژنرال های قد برافراشته ای مثل صدام نداشتیم در عوض بسیجیان لاغر اندام و نحیف اما با ایمان و انگیزه در سراسر جغرافیا این کشور دست به دست هم دادند با استحکام و اراده در مقابل دشمن ایستادند. این درس، درس بزرگی برای تمام جهان است چرا که ملتی که در یک جنگ آن هم در طول هشت سال و در یک جغرافیای وسیع و با امکانات و تجهیزات پیشرفته کشورهای بزرگی توانست به پیروزی برسد این ملت ملتی نمونه و الهام بخش می شود.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران افزود: امروزه خیلی ها سوال می کنند چرا یک مستشار نظامی ایران در سوریه و عراق این همه منشا اثر است و تمام معادلات نظامی، دفاعی و امنیتی را که طراحان امریکایی و هم پیمانان آنان با هزینه های هنگفت کشورهای عربی مثل عربستان و قطر انجام می دهند، را به راحتی بر هم می زند.در پاسخ اینگونه افراد باید بگوییم که این ها برکات و تجربیات دفاع مقدس ما است، وقتی که مستشاران جنگ دیده و با تجربه ایران اسلامی  با ایمان و انگیزه ای راسخ و با اتکا به خداوند متعال در عرصه های رویارویی با دشمنان بزرگ موفق می شوند.

سردار شریف

سردار رمضان شریف ادامه داد: دشمنان قسم خورده سوریه جنایات وحشتناکی را در ۵ سال گذشته در این کشور مرتکب شدند ، زیر بناهای این کشور را تخریب کردند، مردم فهیمی که با ادیان مختلف در آن کشور زندگی می کردند را آواره کردند اما محصول آن چه شد؟ اسرائیل تصور می کرد با طراحی که انجام داده می تواند کشورهای عربی را به چالش بکشد و ارتش های آن ها را یکی پس از دیگری نابود کند، اما اراده خداوند به گونه ای بود که اسرائیلی ها امروز آن لبخند های ابتدایشان تبدیل به اشک های جاری شده است

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.