شهریار

رئیس اداره دامپزشکی شهریار خبر داد:

۲۸ واحد متخلف بهداشتی در شهریار پلمب شدند/معدوم سازی بیش از ۶۰ تن فرآورده های فاسد

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان شهریار از پلمب بیش از ۲۸ واحد متخلف بهداشتی در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ،مهدی خدابخش رئیس اداره دامپزشکی شهرستان شهریار از پلمب بیش از ۲۸ واحد متخلف بهداشتی و معدوم سازی بیش از ۶۰ تن فرآورده های فاسد در این شهرستان خبر داد.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان شهریار در جمع خبرنگاران گفت: یکی از مهم ترین اولویت های کاری ما، توجه ویژه به سلامت شهروندان و اهمیت توزیع موادغذایی سالم به مردم می باشد.

خدابخش افزود: طی بازرسی ها و بازدیدهای دوره ای اداره دامپزشکی شهریار از واحدهای بهداشتی فعال در این شهرستان ، دو هزار و ۶۶۸ واحد مورد بازدید قرار گرفته که تعداد ۲۸ واحد متخلف شناخته شده و پلمب شدند.

وی بیان کرد: تمام ۲۸ واحد متخلف از ادامه فعالیت خود محروم شده و برای پرداخت جریمه و حبس افراد متخلف به مراجع قضایی معرفی شدند.

مهدی خدابخش ادامه داد: همچنین ۵۸ پرونده به اداره تعزیرات و ۴۰ پرونده به دادسرای عمومی و انقلاب شهریار به منظور رسیدگی و صدور احکام قضایی ارسال شده است.

وی گفت: نظارت بهداشتی بر کشتارگاه ها، واحدهای تولیدی و بسته بندی فرآورده های خام دامی از جمله وظایف سازمان دامپزشکی است، طی همین نظارت ها بیش از ۶۰ تن فرآورده های فاسد و غیرقابل مصرف در شهریار معدوم شده است.

خدابخش رئیس اداره دامپزشکی شهرستان شهریار در پایان خاطر نشان کرد: اداره دامپزشکی شهرستان شهریار با استفاده از توان عملیاتی خود و همکاری با سایر دستگاه ها و نهادهای مرتبط به ویژه مراجع قضایی، ماموریت ها محوله خود را به نحو احسن انجام می دهد.

 

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code