خانچرلی

۴۰۰ قلیان سرا متخلف پلمپ شد

سردار خانچرلی در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح غرب استان تهران از پلمپ ۴۰۰ قلیان سرا و اجرای ۱۳۰۰ طرح امنیت اخلاقی توسط پلیس خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن خانچرلی فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح غرب استان تهران که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در محل ستاد فرماندهی این منطقه انتظامی برگزار شد اظهار داشت: تحقق امنیت پایدار توسط پلیس و مشارکت مردم هدف اصلی نیروی انتظامی است.

پلمپ ۴۰۰ قلیان سرا متخلف در شش ماهه نخست سال

اقدامات پلیس در شش ماهه گذشته بسیار موثر بوده که از این اقدامات میتوان به پلمپ بیش از ۴۰۰ قلیان سرا و افزایش طرح های گشت امنیت اخلاقی به بیش از ۱۳۰۰ مورد اشاره کرد.

 بازگرداندن ۷۰۰ اتباع غیر مجاز به کشورشان

خانچرلی افزود: در سلسله اقدامات پلیس طرح جمع آوری اتباع غیر مجاز در دستور کار قرار گرفت که در این مورد بیش از ۷۰۰ نفر از افاغنه و اتباع غیر مجاز به کشورهایشان بازگردانده شدند.

 انهدام سه باند قاچاق انسان

فرمانده انتظامی غرب استان تهران بیان داشت: در جهت افزایش امنیت اخلاقی در سطح منطقه پلیس اقدام به جمع آوری بیش از دو هزار ماهواره کرده است و همچنین انهدام سه باند قاچاق انسان از دیگر دستاوردهای نیروی انتظامی در این فرماندهی به شمار می‌آید.

سردار خانچرلی گفت: با همکاری استانداری و فرمانداریها طرح های محله محور برنامه ریزی و در حال اجراست که به افزایش امنیت در مناطق مورد اجرا کمک قابل توجهی می‌کند.

 

انتهای پیام/ر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.